img1
img1
img1
img1
img1
img1
img1
img1
img1
 

محصولات

الف: الیاف توپر (Solid) با ظرافت 2/1 الی 15 دنیر

ب: الیاف تو خالی (Hollow) با ظرافت 3 دنیر الی 15 دنیر

دسته بندی مشخصات محصولات تولیدی:

1- الیاف سالید کتان تایپ (Cotton Type) با ظرافت 2/1 الی 2/2 دنیر

این نوع الیاف بهترین جایگزین پنبه طبیعی و با خواص اصلی پنبه می باشد. بالاترین مصرف آن در تولید انواع منسوجات ظریف به صورت خالص و ترکیب آن با پنبه ویسکوزریون و غیره می باشد.

این الیاف در ظرافت های مختلف 2/1 و 4/1 و 5/1 و 2 دنیر در انواع ( High & Normal  &  low Tenacity ) تولید می گردد.

- برای ظرافت های کمتر از 5/1 دنیر جهت تولید لباس و پوشاک و پارچه

- برای ظرافت های بیشتر از 5/1 دنیر در صنایع نظامی، ترابری، کشاورزی، خودرو و  . . .

عمده ویژگی این محصول شامل مقاومت بالا در مقابل اسید ها و باز ها در دمای محیط و مقاومت بالا در مقابل رشد انواع کپک و قارچ صنعتی و تغییرات طیف رنگ در مقابل نور طبیعی و مصنوعی و خصوصیات رنگ پذیری عالی در رنگرزی در دماهای بسیار بالا و به همراه کریر می باشد.

2- الیاف سالید نرمال با ظرافت 3 الی 6 دنیر و سالید زبر با ظرافت 7 الی 15 دنیر

این نوع الیاف عمدتاً در صنایع مربوط به کف پوش ها و منسوجات نبافته و لایه های صنعتی و عایق های رطوبتی، فرش ماشینی و ژئوتکستایل مصرف می گردد. از مشخصات عمومی این الیاف می توان به استحکام بالا و نرمی و لطافت نزدیک به پنبه طبیعی و ضد الکتریسیته ساکن و یکنواختی در ظرافت و مقاومت سایشی و حرارتی بالای آن اشاره گردد.

3- الیاف تو خالی (Hollow) به شکل های HRF, HRS, HCF, HCS از ظرافت های 3 دنیر الی 15 دنیر

این الیاف دارای سطح مقطع عرضی تو خالی می باشد که بسته به شکل سوراخ های رشته ساز (اسپینرت) مورد استفاده در ماشین تولید الیاف دارای شکل های مختلف می باشد. عمده محصولات مورد مصرف دارای سطح مقطع دایره ای (O type)، نیم داریره (C type)، مثلثی (triangle)، ستاره ای (star) می باشد. این کالا به دلیل حجم بالای رشته های تولیدی جهت صنایع پرکنی و کالای خواب و عروسک سازی به دو شکل با silicon بدون silicon مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های آن می توان به خاصیت پرکنندگی و جذب رطوبت بالا و قدرت انتقال و گردش هوای بیشتر و صرفه جویی در مقدار مصرف الیاف در محصول تولید شده اشاره کرد.

4- الیاف پلی پروپیلن

مصرف اصلی این الیاف در کفپوش های نمدی و سوزنی، موکت تافتینگ، نخ فرش ماشینی، ژئو تکستایل، گونیها، توری و طناب و اخیراً به علت خواص آبگریزی زیاد این الیاف در تولید پوشاک ورزشی استفاده می شود. ضمناً در صنعت ساختمان سازی نیز جهت مسلح نمودن بتن برای جلوگیری از ایجاد ترک های ریز بکار برده می شود.

2013 © تمام حقوق این سایت برای شرکت نساجی آسیا دلیجان محفوظ است
 
 
 
 
Home Page AsiaTex Information AsiaTex Products AsiaTex Contact AsiaTex Gallery AsiaTex Specification of products AsiaTex Specification of products